Tomáš Jiřička obchodním ředitelem společnosti AMiT, spol. s r.o.

Společnost AMiT, spol. s r.o., patřící mezi nejvýznamnější hráče v oblasti vývoje a výroby řídicích systémů a elektroniky pro dopravu, především pak pro železniční a kolejová vozidla, ohlásila změnu v nejvyšším vedení společnosti. Obchodním ředitelem společnosti AMiT, spol.. s r o. byl k 1.10.2020 jmenován Tomáš Jiřička.

Tomáš Jiřička působil ve společnostech Avia Ashok Leyland Motors, Pentar a Alfmeier CZ ve vrcholových manažerských pozicích. V době před příchodem do společnosti AMiT, spol. s r.o. se věnoval poradenství v oblasti business developmentu a finančního managementu. Tomáš je absolventem VŠE a dokončuje dálková studia na technické fakultě ČZU.

Jako obchodní ředitel bude zodpovědný za obchodní strategii společnosti, dále pak ponese odpovědnost za posílení pozice společnosti na trzích kde již AMiT aktivně působí, ale i za expanzi na trhy nové.

“V oblasti strategického business developmentu a akvizic chceme navázat na bohaté zkušenosti našeho týmu. Chceme více porozumět potřebám našich stávajících, ale i potencionálních klientů, chceme nabídnout seriózní partnerství a poskytovat kvalitní řešení na míru.” říká Tomáš Jiřička