Konference „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“

Jsme partnerem konference „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“

Jsme velmi potěšeni, že jsme se stali partnerem železniční konference „Očekávaný vývoj odvětví kolejových vozidel v ČR a ve světě“, která se uskuteční 15.6.2021 v Brně, v kongresovém centru hotelu Quality Hotel Brno Exhibition Centre (dříve Holiday Inn).

Cílem konference je vzájemná výměna zkušeností a názorů představitelů výrobců kolejových vozidel (vlaky, metra, tramvaje ) a jejich dodavatelů, výrobců dílů, příslušenství, technologií, odborníků a zástupců podniků, které se podílejí na rozvoji odvětví kolejových vozidel a železniční infrastruktury.

Na konferenci mimo jiné vystoupí i Doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA, Vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu ČR, Ministr dopravy či Bc. Jiří Svoboda, MBA, Generální ředitel, Správa železnic, státní organizace, Ivan Bednárik, MBA, Předseda představenstva, České dráhy, a.s. , Mgr. MgA. Roman Kokšal, Generální ředitel,  Siemens Mobility, s.r.o., Ing. Bohumír Kráčmar, Jednatel společnosti, Stadler Praha, s.r.o., Bc. Josef Gulyás, Generální ředitel společnosti CZ LOKO, Ing. Antonín Diviš, AŽD Praha s.r.o., R&D Dept., Deputy Director a další .

Těšíme se na spolupráci a i na viděnou s vámi.