AMiT, spol. s r o. posiluje svoji pozici dodavatele elektroniky i pro vozy metra.

Další zakázku na dodávku elektroniky pro vozy metra získala firma AMiT v polské metropoli Varšavě,  kam dodá elektroniku pro 45 souprav metra. Sjednaný kontrakt je na kompletní informační systém pro cestující, audio a kamerový systém. Soupravy metra budou vyrobeny firmou Škoda Transportation, a.s.. která uspěla v tendru mezi firmami Siemens-NEWAG, Stadler, Alstom a CAF.

Další významnou dodávku elektroniky pro metro uskuteční firma AMiT skupina Transportation ve Finských Helsinkách. Pro rekonstrukci vozů metra Helsinky AMiT dodá audio systém.

Začátkem roku 2020 realizoval AMiT v Bělorusku dodávku informačního systému cestujících a TCN pro vozy metra Minsk. Jednalo se o nové soupravy metra, vyrobené firmou Stadler AG. Dodávka informačního systému pro cestující (PIS) obsahovala TFT displeje, LED panely, RGB led panely, HMI panelové počítače a dále pak z audio zařízení interkomy, IP audio zesilovače, reproduktory a audio ústředny. Pro TCN komunikaci společnost AMiT dodala HMI panelové počítače. Vzhledem k specifickým vlastnostem METRA byl kompletně přeprogramovaný software informačního systému ACASYS IS.