AMiT dodává komponenty TCN do Indie

Další významnou zakázku získala skupina Transportation firmy AMiT na indickém trhu. Pro společnost Bharat Heavy Electricals Limited (BHEL) do Indie dodá AMiT celkem 250 kusů WTB gatewaye.

Jedinečnost řešení WTB gatewaye firmy AMiT spočívá v současném propojení až tří typů lokální komunikace v rámci jednoho vozidla:

  • MVB (Multifunction Vehicle Bus)
  • CAN
  • Ethernet

Linky WTB, MVB jsou zdvojené, Ethernet se připojuje robustním konektorem M12 a sběrnice CAN umožňuje zřetězené připojení. Gateway samotná splňuje normu EN 50155 a WTB rozhraní splňuje požadavky normy IEC 61375-1.

WTB gatewaye dříve AMiT dodával pro indické lokomotivy WAG-9. Současná dodávka gatewayí pro BHEL je určena pro EMU jednotky . Obdobné gatewaye v různých zákaznických modifikacích od AMiTu se používají po celém světě, například v tramvajích v Turecku, v Německu na Push-pull jednotkách NIM Express, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku či v České republice na stovkách RIC vozů Českých Drah.

Společnost Bharat Heavy Electricals Limited (BHEL) je jednou z největších inženýrských a výrobních společností svého druhu v Indii, která se zabývá navrhováním, projektováním, konstrukcí, testováním, uváděním do provozu, servisem výrobků a dalšími službami.